Kullanım için talimatlar Bentolit

İçecek Bentolit kullanma talimatları

Bentonit Zayıflama Kili, modern beslenme, beslenme ve detoksifikasyonda yaygın olarak kullanılmaktadır. Doğal ürün renksiz ve kokusuzdur. Kompozisyonunun çoğu eski volkanik külden oluşur. Renk grimsi kremdir. Aynı zamanda doğru kullanılırsa faydalı özelliklerine daha fazla dikkat edeceğiz. Bal ve propolisin iyileştirici ve temizleyici özelliklerine benzer özelliklere sahiptir.

Beslenmede midede kabızlık veya asit reflüsü için tavsiye edilir. İçecek, Kıbrıs'ta daha sağlıksız yiyecekler yemeyi seven insanlar için uygundur. Bentonit ayrıca doğrudan kullanım veya evde canlandırıcı bir dermatolojik tedavinin basit uygulaması için uygundur. Bentonit kili nasıl kullanılır?

  • Kurutulmuş yeşil kil tozu özünün biraz ılık suyla karıştırılması, cilt tahrişini hafifleten bir yüz maskesi oluşturur.
  • Toksin gözeneklerini açmaya yardımcı olmak için haftalık gevşeme banyosunda suya bentonit eklenebilir.
  • Modern bir insanın tipik haftalık diyeti gerçekten sağlıklı olmaktan uzaktır. Bu, gastrointestinal sistemin asiditesini çok yüksek yapar. Bentonit kili, faydalı probiyotikler sunarak iç pH seviyelerini normalleştirir.

Üreticinin kullanım talimatlarını takip etmenin metabolik ve detoksifikasyon süreçlerini desteklediğinden bahsetmiştik. Ürün, besleyici, sağlıklı ve hipoalerjenik olan biyo özütler içerir. Yan etkilere yol açtıklarına dair hiçbir kanıt yoktur. Her Bentolit paketinde bulunan kullanım talimatlarını izleyin ve dozu aşmayın.

Etkili sonuçlar için Bentolit kullanma talimatları

Ek bir faydası olan bu ürünü kullanmak çok kolaydır. Bentolit sulandırma tozu olarak mevcuttur. İçecek nasıl kullanılır?

  1. Maddeden 2 yemek kaşığı alın ve bir bardak (200 ml) saf su veya yağsız süt içinde eritin.
  2. İyi bir kıvam elde edilene kadar karıştırın. 15 dakika bekletin, sonra tekrar karıştırın. Bir çalkalayıcı kullanabilirsiniz.
  3. Mümkünse sabahın erken saatlerinde Bentolit Aktif Sediment Formülü ile hazır içecek tüketin. Yemekten önce veya sonra farketmez. Bir (1) takvim ayı boyunca her gün iç.

Tam kurs bir ay (30 gün) sürer. Aynı zamanda, içeceğin etkisinin sonucu, uzun bir süre devam ediyor, bu da büyük bir artı.

Kullanım endikasyonları ve kontrendikasyonları

Olumsuz yan etkilerin yokluğunun bu diyet takviyesinin başka bir faydası olduğu söyleniyor. Üreticiye göre, doğal malzemelerden yapılmış ve iyice test edilmiştir. Ama buna daha yakından bakalım.

Belirteçler Kontrendikasyonlar
  1. Vücut için çok fazla ağırlık.
  2. Her türlü kızarıklık, sivilce, yağlı cilt vb.
  3. Gıdaların zayıf emilimi.
Üreticiye göre bileşimi nedeniyle Bentolit'in kontrendikasyonları yoktur. Dozaj uygun şekilde dengelenmiştir. Bu sayede ürün etkili ve aynı zamanda güvenlidir ve yaşı ne olursa olsun herkes tarafından kullanılabilir. Kontrendikasyon yok, % 100 doğal ürün. Olabilecek tek şey, ürünün bileşimindeki unsurlardan birine kişisel hoşgörüsüzlüktür.