yorumlar Bentolit

 • Elif
  Yaşla birlikte kilo aldı. Ve sonra bir aydan biraz daha fazla bir süre geçti ve ağırlık düştü! Bentolit'i tavsiye edenlere teşekkürler. Açlık önemli ölçüde azaldı, midede ağırlık gitti. Bu, 20 kilogramlık gerçek bir kilo kaybı sağlayan ilk ilaçtır! İlk başta, kütle çok uzun sürdü, ancak daha sonra günde neredeyse 1 kilogram.
  Bentolit
 • Σοφία
  Açıkçası, sevgili biri için kaybolur. O genç ve zayıf, sürekli kiloluydum. Bentolit içeceğinin yardımıyla 15 kg'dan fazla attım ve sonra spor salonuna girdim. Bir antrenmanı kaçırdığımda veya çok yemek yediğimde hala ara sıra içerim. Herkese tavsiye ederim.
  Bentolit
 • Ιωάννα
  Mükemmel ürün. İnternette Bentolit içeceğini buldum. Uzun süredir kil iç ve dış kullanım için kullanıyorum ve istenilen sonucu verdi. Koku yok, topak yok vs. Bu kadar etkinliğe sahip harika bir araç.
  Bentolit
 • Elif
  Bentolit'i ayda sadece bir kurs içtim. Alerji gitti, sabah baş ağrıları gitti, cilt tazelendi. Kolayca sigarayı bırakın (istek yok). Kil, avuç dolusu yediğimiz haplar kadar iyidir ve tüm bunlar doğaldır. Deneyin, korkmayın, herkese sağlık!
  Bentolit
 • Ιωάννα
  Bentolit'i zevkle kullanın ve pişman olmayacaksınız. Daha güçlü saçlar ve tırnaklar, daha net bir cilt, ama en önemlisi utandığım kilo gitmişti. Bağırsakları temizler. Her zaman çok fazla güç ve enerji vardır. Bu yüzden bu çözümü kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Bentolit
Değerlendirme Bentolit
4.2
25